Meer dan 100 decoratieve ontwerpen voor het jubileumfeest.
Recent vond het 170 jaar feest plaats in SugarFactory. Van ontwerp van het 170 jaar logo, save the dates en uitnodigingen, tot de branding & signing op de feestlocatie met meer dan 4.000 gasten.
Voor deze editie ontwierpen wij een logo speciaal voor het 170 jarig bestaan van Dura Vermeer die op alle uitingen zou worden toegepast.
Het logo was flexibel en kon zo worden aangepast dat het voor meerdere toepassingen kon worden gebruikt. Zo maakte we het logo ook op dat het gebruikt kon worden op vierkante posities waarbij de 170 jaar extra aandacht kreeg.
Van te voren kregen alle werknemers een uitnodigingskaart met het 170 jaar logo voor het jubileumfeest.
Voor het jubileumfeest, met meer dan 4.000 gasten, mochten wij hier alle vormgeving voor realiseren. Met meer dan 100 unieke uitingen brachten we samen met Dura Vermeer en de organisator Event Republic 170 jaar bouwen in beeld en vorm tot leven.
Route bord vanaf station
Toegangsbord alleen voor personeel
Algemene 170 jaar poster
Busnummers poster
Line-up programma poster
Signing pizza
Signing zuid-amerikaans buffet
Signing plek 3 ijskar
Perswand
Bewegwijzeringsbord
Bewegwijzeringsbord naar het balkon
Bekijk het eindresultaat van dit project
In de aftermovie of ontdek hoe ons werk in de praktijk is toegepast.
Bron: Dura Vermeer
Heb jij ook een jubileumstijl nodig?
Neem contact met ons op voor een afspraak.
Meer Succesverhalen
Steen010
Voor STEEN010 hebben we onlangs een projectordner met informatiebladen voor WoonSlim van Waal opgeleverd.
Huis in het Veld
Met trots hebben we voor BEMOG een krachtige huisstijl gecreƫrd die stoere moderniteit en historische charme combineert voor het 'Huis in het Veld' project.
Projectstijlen
Projectstijlen voor verschillende projecten
en tenders.
Gemeente Schiedam
Voor de gemeente Schiedam hebben wij diverse projecten gerealiseerd, waaronder het ontwerp, opmaak en de productie van diverse flyers.